درج اطلاعات مشاغل. جویای کار.متخصصین. نیازمندی ها

مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی

درج اطلاعات مشاغل. جویای کار.متخصصین. نیازمندی ها

هم اکنون ، ثبت نام کنید !

درباره ما - مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی

همه چیز از یک اتفاق شروع شد. همه چیز در حین کار کردن بود و به جایی رسید که الان بهش میگیم سایت مشاغل تبلیغاتی هنری و گرافیکی اصفهان. بله ، همیشه یه اتفاقی از یک جا شروع میشه و به یه جای دیگه ختم میشه. و خدا کنه این اتفاقات ختم به خیر بشه.

دقیقا یادم نیست چه سالی بود ولی تو اواخر دهه هفتاد بود که مشغول کسب و کار خودم بودم که تو زمینه گرافیک و هنر بود و یه جورایی به قول قدیمیا دستی بر اتیش داشتم و یه کارایی صورت میدادم. خلاصه انواع و اقسام مشتری ها را داشتم و کارهای متعدد تبلیغات را تو رزومه خودم داشتم و یه جورایی میشه گفت امرار معاش میکردم. البته با کسب و کار حلال.(این قسمت را گفتم که خدای نکرده فکر نکنید هر کاری می کردم تا پول دربیارما) خلاصه سرتون را درد نیارم. یکی از مشکلاتی که همیشه تو کار داشتم این بود که خیلی بد میشد ارتباط برقرار کرد با صنف هایی که مرتبط با این رسته و حرفه هستند. مثلا اگر من می خواستم یک استعلام قیمت برای متراژ بالا برای چاپ بنر بگیرم معمولا دردسر داشتم چون یه جورایی اطلاعات این دوستان عزیزی که چاپخونه بنر داشتند را نداشتم و خلاصه دسترسی بهشون سخت بود. مگه اینکه راه میوفتادم تو خیابون و این مشاغل را پیدا می کردم و باهاشون صحبت می کردم و این جور درد سرها. بعد از تمام این صحبت ها که مطمئن هستم منظور من را متوجه شدید یکی از آرزوهای من این بود که یک پایگاه جامع و کامل باشه که تمامی این اطلاعات مشاغل مرتبط با گرافیک و هنر و تبلیغات و حتی صنایع دستی تو اون پایگاه قرار بگیره و با یک جستجوی ساده به راحتی بشه به این اطلاعات دسترسی پیدا کرد. گذشت گذشت و ما هم به جایی رسیدیم که بهش میگند عصر ارتباطات و همه چیز را میشه به راحتی در دسترس قرار داد.

بله بله درست متوجه شدید دقیقا این همون ارزوی من و حتی این طور بگم همه دوستان و همکارن هست که به راحتی بشه به اطلاعات و مشخصات مشاغل مختلف در این زمینه دسترسی پیدا کرد و به راحتی سفارشات مشتریان خودمون را به واسطه همکارن انجام بدیم. و دقیقا همین ارزوی من هست که محقق شده است و در دست اجراست.

حالا شما دوست عزیزی که مطمئن هستم از این سایت و این سیستم خوشت اومده و جزئی از همین سایت هستی برای این که این پایگاه جامع تر و کامل تر بشه وظیفه خودت بدون که هم به دوستان دیگه معرفی کنی و هم به دیگران این را یاد بدیم که از این سایت برای کسب اطلاعات مشاغل مربوطه استفاده کنند.

دیگه ببخشید پر حرفی کردم . سعی می کنم تو قسمت های دیگه سایت این قدر شلوغش نکنم و شما اگر سوالی داشتید تو قسمت سوالات متداول مطرح کنید تا بنده حقیر و دیگه دوستایی که تو کار این سایت همکاری می کنند جوابگوی شما باشیم.

به امید روزی که به راحتی کار کنیم و کسب و کار را رونق بدیم و نون حلال در بیاریم.

راستی یادم رفت بگم دوستتون دارم. اره همتونو دوست دارم

موفق و موید باشید