درج اطلاعات مشاغل. جویای کار.متخصصین. نیازمندی ها

مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی

درج اطلاعات مشاغل. جویای کار.متخصصین. نیازمندی ها

هم اکنون ، ثبت نام کنید !

قوانین - مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی

سایت” مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی اصفهان ” از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت کرده و خود را ملزم به رعایت تمامی آنها می داند و در پورتال ساماندهی وب سایت های ایرانی  وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده است .
” مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی اصفهان” سایتی است که فقط برای معرفی متخصصین ، کارشناسان ، استادکاران ، اماکن عمومی و خصوصی ، استان اصفهان و شهرستانهای تابعه طراحی و به اجرا در آمده است .
سایت” مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی اصفهان” در قبال میزان مهارت و یا تخصص افراد و ادعای ثبت شده آنان در سایت هیچگونه مسئولیتی ندارد و ملاک صرفا اظهارات فرد ثبت نام کننده می باشد.
با ثبت مشخصات در سایت” مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی اصفهان” شما پذیرفته اید که ارسال این مشخصات با کمال میل و رغبت بوده و هیچ گونه اجبار ی در کار نبوده و در کمال صحت جسمانی و روانی مبادرت به تکمیل و ارسال آن به سایت” مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی اصفهان” کرده اید.
با قبول قوانین سایت  ، شما به سایت “ مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی اصفهان ” اجازه می دهید که اطلاعات پر شده در فرم ” ثبت مشخصات” را در سایت منتشر نماید و در معرض دید عموم مردم  قرا ر دهد فلذا از درج مواردی که دوست ندارید عموم مردم آنها را مشاهده نمایند و یا محرمانه است  جدا بپرهیزید.
سایت ” مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی اصفهان” در رد و یا قبول درخواست های متقاضیان ” ثبت مشخصات” کاملا مختار است.
سایت ” مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی اصفهان” بابت تضییع حقوقی که به موجب انتشار مشخصات مندرج در سایت صورت گرفته باشد هیچ گونه مسئولیتی ندارد . فلذا در درج و انتشار مشخصات خود دقت فرمایید.
با ارسال و ثبت مشخصات شما در “مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی اصفهان” شما به مدیران سایت اجازه ارسال ایمیل را داده اید . سایت “مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی اصفهان” در صورت لزوم ممکن است ایمیل و یا ایمیل هایی به نشانی کاربران ارسال نماید.
مرجع درستی و نادرستی مشخصات ثبت شده در فرم به عهده خود شما ( ثبت کننده مشخصات ) بوده و مدیران سایت در زمینه صحت و سقم موارد ذکر شده هیچگونه اظهار نظری نخواهند کرد . در صورتی که کسی نسبت به اظهارات ثبت شده در سایت معترض باشد ، مشخصات ثبت شده حذف می گردد و فرد ثبت کننده حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
سایت “مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی اصفهان ” در جهت رفاه عموم شهروندان بانه ای بوده و بابت خدمات اولیه آن وجهی از کسی دریافت نخواهد شد ولی برای تامین هزینه های خود در قبال ارایه خدمات ویژه وجوهی رادریافت می کند و در ضمن می تواند بخشی از فضای خود را اجاره داده و یا بابت تبلیغات جنبی خود وجوهی را از کاربران دریافت نماید.
سایت ” مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی اصفهان ” از نظر فکری و یا مالی به هیچ اداره و سازمانی وابسته نیست ولی می تواند حمایت های مالی و معنوی افراد حقیقی و حقوقی افراد مشخص و مجاز در قانون را بپذیرد.
سایت ”مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی اصفهان ” می تواند همه و یا بخشی از اطلاعات فرد ثبت نام شده را حذف نماید ولی مجاز به تغییر آنها نیست.
این قوانین می تواند به مرور زمان تغییر پیدا نماید و یا بخشی از آن اضافه و یا کم شود . ثبت کننده مشخصات با قبول قوانین این بند را هم پذیرفته است.
در صورتی که ثبت کننده مشخصات درخواست حذف مشخصات خود را بنماید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به حذف آن اقدام خواهد شد ولی هیچ گونه تعهدی نسبت به ذخیره مشخصات در جستجو گرها و ذخیره کننده های اینترنتی ندارد.
با مطالعه قوانین سایت در صورتی احساس می کنید با یک بند و یا بندهایی از آن موافق نیستید و با روحیه و خط مشی کاری شما همخوانی ندارد خواهشمند است ثبت نام نفرمایید و با زدن دگمه ی انصراف از ثبت آن جلوگیری نمایید.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ” شرکت ایده پردازان مهر گستر ” می باشد.