درج اطلاعات مشاغل. جویای کار.متخصصین. نیازمندی ها

مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی

درج اطلاعات مشاغل. جویای کار.متخصصین. نیازمندی ها

هم اکنون ، ثبت نام کنید !

ثبت نام متخصصین و استاد کاران - مشاغل گرافیکی. هنری و تبلیغاتی

از این که می خواهید اطلاعات خود را در سایت "مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان" ثبت نمایید سپاس گذاریم نکاتی که باید هنگام ثبت اطلاعات مورد توجه قرار گیرد :
 • تکمیل موارد ستاره دار ( * ) الزامی است .
 • بعد از ارسال ، اطلاعات شما توسط تیم کارشناسی " مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان " بررسی خواهد شد . فلذا از ثبت دوباره اجتناب کنید .
 • در صورتی که قبلا اطلاعات خود را برای ما ارسال نموده اید و بعد از گذشت ۴۸ ساعت در سایت قرار نگرفته است این مورد را از طریق بخش " تماس با ما "به اطلاع ما برسانید و از ثبت دوباره اطلاعات خود پرهیز کنید .
 • قبل از ارسال فرم ، از صحیح بودن اطلاعاتی که وارد نموده اید اطمینان حاصل نمایید . در صورتی که بعد از ثبت مشخصات اطلاعات شما نیاز به ویرایش داشته باشد از طریق بخش " تماس با ما " به اطلاع ما برسانید .
از این که می خواهید نیازمندیهای خود را در سایت "مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان" ثبت نمایید سپاس گذاریم . نکاتی که باید هنگام ثبت اطلاعات مورد توجه قرار گیرد :
 • تکمیل موارد ستاره دار ( * ) الزامی است .
 • بعد از ارسال ، اطلاعات شما توسط تیم کارشناسی " مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان " بررسی خواهد شد . فلذا از ثبت دوباره اجتناب کنید .
 • در صورتی که قبلا اطلاعات خود را برای ما ارسال نموده اید و بعد از گذشت ۴۸ ساعت در سایت قرار نگرفته است این مورد را از طریق بخش " تماس با ما "به اطلاع ما برسانید و از ثبت دوباره اطلاعات خود پرهیز کنید .
 • کارفرمایان و کارجویان محترم خواهشمند است اطلاعات خود را دقیق وارد نمایید تا به نتیجه مطلوب که همانا پیدا کردن شخص مورد نظر و یا کارفرمای مورد علاقه شما است منتهی شود.
کاربر گرامی : قبل از ارسال فرم ، از صحیح بودن اطلاعاتی که وارد نموده اید اطمینان حاصل نمایید . در صورتی که بعد از ثبت مشخصات اطلاعات شما نیاز به ویرایش داشته باشد از طریق بخش " تماس با ما " به اطلاع ما برسانید.
نام و نام خانوادگی نام مکان تجاری عنوان تخصص من فرد یا تخصص مورد نیاز *
تخصص زمینه کاری نام و نام خانوادگی نام موسسه / کارفرما *
تلفن
موبایل *
ایمیل
وبسایت
آدرس
توضیحات سوابق کاری ، مهارت ، توانایی ها و سایر خصوصیات فردی سوابق کاری ، مهارت ها و سایر خصوصیات مورد نیاز
لطفا آدرس خود را بر روی نقشه مشخص کنید:
آپلود تصویر
شما می توانید برای صفحه کاربری خود در سایت "مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان" یک تصویر انتخاب کنید ، این تصویر می تواند نشان دهنده کار و فعالیت شما باشد ، اندازه تصویر باید ۳۰۰ ×۳۰۰ پیکسل و حجم آن بایستی کمتر از ۱۰۰ کیلوبایت باشد . چنانچه تصویری برای صفحه کاربری خود آپلود ننمائید مدیریت سایت "مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان" به صورت پیشفرض تصویری مرتبط را برای شما آپلود خواهد کرد . لازم به ذکر است که این تصویر باید از حداقل ارزش بصری برای نشان دادن کار و فعالیت شما برخوردار باشد چرا که این تصویر در هر بخش از سایت که مربوط به شما باشد نشان داده خواهد شد !

قوانین وبسایت "مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان"
 • ۱) سایت" مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان" از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت کرده و خود را ملزم به رعایت تمامی آنها می داند و در پورتال ساماندهی وب سایت های ایرانی وزارت ارشاد به ثبت رسیده است .
 • ۲) " مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان" سایتی است که فقط برای معرفی متخصصین ، کارشناسان ، طراحان ، هنرمندان ، ایران طراحی و به اجرا در آمده است .
 • ۳) سایت" مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان" در قبال میزان مهارت و یا تخصص افراد و ادعای ثبت شده انان در سایت هیچگونه مسئولیتی ندارد و ملاک صرفا اظهارات فرد ثبت نام کننده می باشد.
 • ۴) با ثبت مشخصات در سایت" مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان" شما پذیرفته اید که ارسال این مشخصات با کمال میل و رغبت بوده و هیچ گونه اجبار ی در کار نبوده و در کمال صحت جسمانی و روانی مبادرت به تکمیل و ارسال آن به سایت" مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان" کرده اید.
 • ۵) با قبول قوانین سایت ، شما به سایت " مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان " اجازه می دهید که اطلاعات پر شده در فرم " ثبت مشخصات" را در سایت منتشر نماید و در معرض دید عموم قرا ردهد فلذا از درج مواردی که دوست ندارید عموم مردم آنها را مشاهده نمایند جدا بپرهیزید.
 • ۶) سایت " مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان" در رد و یا قبول درخواست های متقاضیان " ثبت مشخصات" کاملا مختار است.
 • ۷) سایت " مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان" بابت تضییع حقوقی که به موجب انتشار مشخصات مندرج در سایت صورت گرفته باشد هیچ گونه مسئولیتی ندارد .
 • ۸) با ارسال و ثبت مشخصات شما در "مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان" شما به مدیران سایت اجازه ارسال ایمیل را داده اید سایت مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان در صورت لزوم ممکن است ایمیل و یا ایمیل هایی به نشانی کاربران ارسال نماید.
 • ۹) مرجع درستی و نادرستی مشخصات ثبت شده در فرم به عهده خود شما ( ثبت کننده مشخصات ) بوده و مدیران سایت در زمینه صحت و سقم موارد ذکر شده هیچگونه اظهار نظری نخواهند کرد . در صورتی که کسی نسبت به اظهارات ثبت شده در سایت معترض باشد ، مشخصات ثبت شده حذف می گردد و فرد ثبت کننده حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
 • ۱۰) سایت "مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان " سایتی برای عموم شهروندان و هموطنان بوده و بابت خدمات آن وجه حق عضویت دریافت می گردد و همچنین برای تامین هزینه های خود بخشی از فضای سایت خود را اجاره داده و بابت تبلیغات جنبی خود وجوهی به صورت مجزا دریافت میگردد.
 • ۱۱) سایت " مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان " از نظر فکری و یا مالی به هیچ اداره و سازمانی وابسته نیست ولی می تواند برای تامین هزینه های خود حمایت های مالی و معنوی افراد حقیقی و حقوقی مجاز در قانون را بپذیرد.
 • ۱۲) سایت " مشاغل گرافیکی هنری و تبلیغاتی اصفهان " می تواند همه و یا بخشی از اطلاعات فرد ثبت نام شده را حذف نماید ولی مجاز به تغییر آنها نیست.
 • ۱۳) این قوانین می تواند به مرور زمان تغییر پیدا نماید و یا بخشی از آن اضافه و یا کم شود . ثبت کننده مشخصات با قبول قوانین این بند را هم پذیرفته است.
 • ۱۴) در صورتی که ثبت کننده مشخصات درخواست حذف مشخصات خود را بنماید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به حذف آن اقدام خواهد شد ولی هیچ گونه تعهدی نسبت به ذخیره مشخصات در جستجو گرها و ذخیره کننده های اینترنتی ندارد.
 • ۱۵) با مطالعه قوانین سایت در صورتی احساس می کنید با یک بند و یا بندهایی از آن موافق نیستید و با روحیه و خط مشی کاری شما همخوانی ندارد خواهشمند است ثبت نام نفرمایید و با زدن دگمه ی انصراف از ثبت آن جلوگیری نمایید.
 • ۱۶) قوانین فوق در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۱ به تصویب اعضای مدیران وب سایت رسید و به مدت نامحدود قابلیت اجرایی دارد.